Filma Me Titra Shqip: After Yang

96 min 2022 7 / 27
Kategoria: Dramatik Fantashkence
Viti: Mar 4, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.196
Shikime: 1610
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një të ardhme të afërt, një familje përballet me pyetje rreth dashurisë, lidhjes dhe humbjes pasi roboti i tyre ndihmës papritur prishet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR