Filma Me Titra Shqip: Leap Year

100 min 2010 6,7 / 1180
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Jan 8, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,141
Shikime: 1245
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sipas një tradite irlandeze më 29 Shkurt është Viti e Brishtë ku një grua mund të propozoi një burrë për martesë dhe ai duhet të pranojë. Kështu që, Ana planifikon një udhëtim në Dublin, për të propozuar të dashurin e saj, por gjatë udhëtimit ajo do të hasë shumë vështirësi dhe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR