Filma Me Titra Shqip: Akilla's Escape

90 min 2020 5 / 1
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Sep 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.723
Shikime: 2066
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një tregtar droge sfidon veten kur ndalon një grabitje të armatosur dhe kap një nga anëtarët e bandës, i cili është një djalë 15 vjeçar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR