Filma Me Titra Shqip: Dog

101 min 2022 7.6 / 113
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Feb 17, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 200.167
Shikime: 3536
Pershkrimi
Pas vdekjes së shokut të tij të ushtrisë, ish-ushtari Brigs, duhet të çojë qenin Lulu në funeral, në kohën e duhur. Gjatë rrugës, ndërsa u duhet të mësohen me njëri-tjetrin, ata thyejnë ligjet, i shmangen ngushtë vdekjes dhe mësojnë të luftojnë për të gjetur lumturinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR