Filma Me Titra Shqip: Flashback

90 min 2021 6 / 61
Kategoria: Komedi
Viti: Nov 11, 2021
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 39.21
Shikime: 1011
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një avokate udhëton pas në kohë dhe takohet me femra të tjera ndër vite që kanë luftuar për të drejtat e grave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR