Filma Me Titra Shqip: Home Team

95 min 2022 6.9 / 399
Kategoria: Familje Komedi
Viti: Jan 28, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 265.298
Shikime: 1864
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas fitores së Super Bowl, trajneri përballet me akuza të ndryshme, ku dhe pezullohet nga detyra. Ai gjen nje ekip fëmijësh me dëshirën për të luajtur futboll, por pa asnjë fitore. Për t'u afruar dhe me djalin e tij, Sean merr përsipër të trajnojë fëmijët për të fituar kampionatin, ku përveç se ti stërvitë I duhet t'i motivojë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR