Filma Me Titra Shqip: Let Us Prey

88 min 2014 5,7 / 165
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Apr 17, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,987
Shikime: 630
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rejçëll, një police e re, fillon turnin e parë të natës në një stacion policie të braktisur në një qytet Skocez, afër një kënete. Një vend i braktisur nga Zoti, banorët e të cilit mendojnë se kanë ardhur aty rastësisht dhe me pak fat jetët e tyre do të përmirësohen. Por në të kundërt, pas ardhjes së një të huaji me emrin Siks, mbi ta do të çlirohet ferri!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR