Filma Me Titra Shqip: Indemnity

124 min 2022 6.8 / 5
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Feb 11, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.245
Shikime: 3063
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Bota e një ish-zjarrfikësi në Cape Town tronditet kur ai zgjohet pranë trupit të pajetë të gruas së tij pa kujtuar çfarë ndodhi dhe të gjitha provat e tregojnë atë si vrasës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR