Filma Me Titra Shqip: Love Tactics

97 min 2022 6.7 / 95
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Feb 11, 2022
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 210.203
Shikime: 5660
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ekzekutiv reklamash dhe një stiliste-blogere nuk besojnë në dashuri, kështu që ata vënë bast se tjetri do të bjerë në dashuri, por duke përdorur mënyra të pazakonshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR