Filma Me Titra Shqip: Tall Girl 2

97 min 2022 6.1 / 147
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Feb 11, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 179.009
Shikime: 1845
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi Jodi Kreyman fiton popullaritet, komunikimet e saj të gabuara fillojnë të shkaktojnë përçarje me ata që e rrethojnë dhe tani ajo me të vërtetë ka nevojë të 'qëndrojë e gjatë'.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR