Filma Me Titra Shqip: The Adam Project

106 min 2022 7 / 728
Viti: Mar 11, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2137.891
Shikime: 3309
Pershkrimi
Një pilot që udhëton në kohë bashkohet me veten e tij më të re dhe babain e tij të ndjerë për t'u pajtuar me të kaluarën e tij duke shpëtuar të ardhmen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR