Filma Me Titra Shqip: The Batman

176 min 2022 7.9 / 2911
Kategoria: Krim Mister Thriller
Viti: Mar 1, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2934.322
Shikime: 16104
Pershkrimi
Kur Ridler, një vrasës serial sadist, fillon të vrasë figurat kryesore politike në Gotham, Batman detyrohet të hetojë korrupsionin e fshehur të qytetit dhe të vërë në dyshim përfshirjen e familjes së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR