Filma Me Titra Shqip: Last of the Wolves

139 min 2021 4.3 / 4
Kategoria: Krim
Viti: Aug 20, 2021
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 4.184
Shikime: 672
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ngjarjet zhvillohen disa vite pas vdekjes së Ogami Shogos, ku detektivi Hioka ka ekzekutuar me sukses planin e Shogos dhe mban kontrollin e Jakuzës dhe parandalon luftën mes bandave. Situata ndryshon plotësisht kur një djalë i ri përfundon dënimin dhe lirohet nga burgu.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR