Filma Me Titra Shqip: No Man's Land

98 min 2001 7.6 / 268
Kategoria: Dramatik Aksion Histori
Viti: Sep 8, 2001
Gjuha Origjinale: BS
Popullariteti: 7.776
Shikime: 4345
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një avokat i ri nga qyteti udhëton për një çështje në shkretëtirën Gobi, ku përfshihet në një seri aventurash dhe sfidash të njëpasnjëshme!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR