Filma Me Titra Shqip: The Wolf and the Lion

99 min 2021 7.2 / 77
Kategoria: Aventure Familje
Viti: Oct 13, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37.889
Shikime: 4068
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas vdekjes së gjyshit të saj, 20-vjeçarja Alma vendos të kthehet në shtëpinë e saj të fëmijërisë, një ishull i vogël në zemër të një pylli madhështor. Ndërsa atje, ajo shpëton dy këlyshë të pafuqishëm: një ujk dhe një luan. Ata krijojnë një lidhje të pandashme, por bota e tyre së shpejti shembet kur një rojtar pylli zbulon kafshët dhe i merr me vete. Dy këlyshët tani duhet të nisin një udhëtim të pabesë nëpër shkretëtirë për t'u ribashkuar me njëri-tjetrin dhe Almën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR