Filma Me Titra Shqip: Uncharted

116 min 2022 7.1 / 793
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Feb 10, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 731.161
Shikime: 5544
Pershkrimi
Natan Drejk i cili merrej me mashtrime të vogla nis të bashkëpunojë me gjuetarin e thesareve Viktor "Sulli" Sullivan për të kërkuar një thesar të gjetur nga Magelani dhe të zhdukur përpara 500 viteve nga shtëpia e Monkadws.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR