Filma Me Titra Shqip: Wolf

98 min 2021 5.3 / 14
Kategoria: Dramatik Thriller Mister
Viti: Dec 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.92
Shikime: 2480
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke besuar se është ujk i ngecur në trupin e një njeriu, Xhejkobi ha, fle dhe jeton si i tillë. Kur familja e dërgon në një klinikë, ai dhe bashkëmoshatarët e tij detyrohen t'iu nënshtrohen formave gjithnjë e më ekstreme të terapive kurative. Megjithatë, kur takon macen e egër misterioze, Xhejkobi duhet të vendosë nëse do të heqë dorë nga vetvetja për dashurinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR