Filma Me Titra Shqip: A Serious Man

106 min 2009 6.8 / 1626
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Sep 30, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.412
Shikime: 1216
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Larry Gopnik, një profesor i Midwesternit, është i frustruar me ngjarjet e papritura që i trazojnë jetën. I hutuar dhe i etur për të deshifruar shkakun e këtyre incidenteve, a do të mundet ai të ketë sukses?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR