Filma Me Titra Shqip: A Thursday

129 min 2022 5.8 / 9
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Feb 17, 2022
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 9.36
Shikime: 2400
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një mësuese kopshti - Yami Gautam rrëmben 16 nxënës të vegjël dhe bën një sërë kërkesash, kjo gjë jo vetëm që trondit policinë dhe qytetin e Mumbait, por bën jehonë në të gjithë vendin dhe politikanët e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR