Filma Me Titra Shqip: Golden Men

0 min 2019 6.3 / 176
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Nov 7, 2019
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 7.48
Shikime: 2300
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup burrash të dëshpëruar dhe të pakënaqur nga jeta e tyre, vendosin të bëjnë një grabitje të një kamionit të blinduar të rojes postare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR