Filma Me Titra Shqip: Iron Will

108 min 1994 6.6 / 213
Kategoria: Aventure Familje
Viti: Jan 14, 1994
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.053
Shikime: 2642
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas vdekjes së babait të tij, përgjegjësia për t'u kujdesur për familjen bie mbi supet e Will. Ai merr pjesë në një garë me qen, e cila kërkon orë të gjata garash dhe një vullnet të hekurt për të fituar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR