Filma Me Titra Shqip: Moonfall

130 min 2022 5.9 / 206
Viti: Feb 3, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 333.944
Shikime: 4467
Pershkrimi
Një forcë misterioze e zhvendos hënën nga orbita e saj rreth Tokës dhe e dërgon atë në një rrugë përplasjeje me Tokën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR