Filma Me Titra Shqip: Panama

100 min 2022 6 / 11
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Mar 17, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 78.621
Shikime: 4558
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një ish-marins punësohet nga një kontraktues i mbrojtjes për të udhëtuar në Panama për të mbyllur një marrëveshje armësh. Në këtë proces ai përfshihet me pushtimin e Panamasë nga SHBA dhe nxjerr një mësim të rëndësishëm për natyrën e vërtetë të pushtetit politik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR