Filma Me Titra Shqip: Slumber Party Massacre

86 min 2021 6.3 / 22
Kategoria: Horror Komedi
Viti: Sep 27, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.176
Shikime: 3316
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një festë me pizhame kthehet në gjakderdhje dhe argëtimi ndërpritet nga një vrasës serial i cili përdor turielë elektrike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR