Filma Me Titra Shqip: The Burning Sea

104 min 2021 7 / 27
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Oct 29, 2021
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 32.218
Shikime: 4763
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një platformë nafte bie në mënyrë dramatike në bregdetin Norvegjez dhe studiuesit përpiqen të zbulojnë se çfarë ndodhi kur kuptojnë se ky është vetëm fillimi i diçkaje edhe më serioze.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR