Filma Me Titra Shqip: The Exorcism of God

98 min 2022 5.5 / 26
Kategoria: Horror
Viti: Feb 10, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 339.606
Shikime: 4148
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një prift amerikan që punon në Meksikë pushtohet gjatë një ekzorcizmi dhe përfundon duke kryer një akt të tmerrshëm. Tetëmbëdhjetë vjet më vonë, pasojat e mëkatit të tij rikthehen ta ndjekin atë, duke nisur betejën më të madhe brenda tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR