Filma Me Titra Shqip: The Host

120 min 2006 7 / 2076
Viti: Jul 27, 2006
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 37.148
Shikime: 4370
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ky duket si një film klasik "B-film" me një përbindësh vrasës, por ndërsa minutat kalojnë, shikuesi kupton se është dëshmitar i një shfaqje krejtësisht ndryshe nga ç'pret dhe nuk largohet nga ekrani. "Vite më parë, gabimisht krijohet një përbindësh deti nga një grup shkencëtarësh. Tani kjo krijesë mutante, synon të shijojë një ditë të bukur me diell në lumin Han në Seul, por papritur fillon të sulmojë njerëzit dhe pasi ka mbjellë viktima të shumta, merr me vete një vajzën e quajtur Hyun-seo. Pav
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR