Filma Me Titra Shqip: One Chance

103 min 2013 6,6 / 181
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Sep 9, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,924
Shikime: 1242
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e vërtetë e Paul Potts, një shitës telefonash dhe një këngëtar amator opere i cili me shumë mundime në jetë u bë një fenomen pasi u përzgjodh nga “Britain’s Got Talent” dhe doli fitues.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR