Filma Me Titra Shqip: The Pirates: The Last Royal Treasure

126 min 2022 6.7 / 61
Viti: Jan 26, 2022
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 612.932
Shikime: 3605
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në epokën e Joseon një grup piratësh përballet me hajdutë. Pasi bëhen grup dhe gjejnë një hartë thesari të lënë pas nga tradhtarët e mbretërisë ata vendosin të nisin një rrugëtim për tu bërë të pasur. Në rrugëtimin e tyre përballen me armiq të vjetër edhe aventura të reja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR