Filma Me Titra Shqip: The Spine of Night

93 min 2021 5.8 / 20
Kategoria: Animacion Fantazi Aksion
Viti: Oct 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.463
Shikime: 3766
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur një magji e lashtë, bie në duart e gabuara, një grup heronjsh nga periudha dhe kultura të ndryshme duhet të bashkohen për ta mposhtur atë me çdo kusht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR