Filma Me Titra Shqip: Those Who Walk Away

92 min 2022 5.1 / 5
Kategoria: Horror Dramatik
Viti: Feb 11, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.03
Shikime: 2851
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi Meks dhe Ejvëri takohen në një aplikacion rrjetesh sociale për një takim të parë, ata përfundojnë në një shtëpi të përhumbur vetëm për të kuptuar se trauma që ndajnë mund t'i shpëtojë ose të shpërthejë në një makth të paharrueshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR