Filma Me Titra Shqip: A House on the Bayou

89 min 2021 5.9 / 39
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Nov 19, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 50.204
Shikime: 2926
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift me probleme dhe vajza e tyre, shkojnë me pushime në një shtëpi të izoluar në moçalin e Luizianës për t'u rilidhur si familje. Por kur vijnë vizitorë të papritur, uniteti fillon të shpërbëhet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR