Filma Me Titra Shqip: Heart Shot

19 min 2022 5.5 / 25
Kategoria: Romance Krim
Viti: Feb 17, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 252.582
Shikime: 5189
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në këtë film të shkurtër, adoleshentet Niki dhe Semi janë të dashuruara dhe planifikojnë të ardhmen e tyre së bashku - derisa e kaluara e rrezikshme e Nikit kthehet për të kërcënuar gjithçka.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR