Filma Me Titra Shqip: Red Cliff Part II

136 min 2009 7,4 / 214
Viti: Jan 7, 2009
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 6,011
Shikime: 1640
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në këtë vazhdim, ministër i parë Cao Cao bind perandori Han për të filluar një luftë kundër të dy Mbretërive, Xu dhe Wu, të cilat janë bërë të forcave aleate.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR