Filma Me Titra Shqip: I Spy

97 min 2002 5.4 / 772
Viti: Oct 31, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.57
Shikime: 2541
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur qeverisë amerikane i vjedhin një avion të padukshëm-prototip, spiunazhi vihet në veprim për rikthimin e tij. Me mision niset një spiun i sprovuar, por ajo që ai nuk pret është të bashkohet me një kampion boksi, mendjemadh dhe qesharak, për të kapur një nga tregtarët më të suksesshëm të armëve në botë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR