Filma Me Titra Shqip: Jackass Forever

96 min 2022 7.1 / 163
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Feb 1, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2123.485
Shikime: 2021
Pershkrimi
Jackass Forever është një film komedi me realitet amerikan i vitit 2022, i drejtuar dhe prodhuar nga Jeff Tremaine, së bashku me producentët Spike Jonze dhe Johnny Knoxville, dhe u publikua nga Paramount Pictures. Është pjesa e katërt kryesore në serinë e filmave Jackass, pas Jackass 3D.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR