Filma Me Titra Shqip: Money Trap

121 min 2019 5.7 / 78
Kategoria: Komedi Krim Aksion
Viti: Feb 1, 2019
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 7.453
Shikime: 2718
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Asim Noyan mashtron njerëzit me gënjeshtrat dhe lojërat e tij. Asim Noyan-i dhe banda e tij, të cilët askush tjetër nuk ka mundur t'i kapë, ngatërrohet përsëri në një mashtrim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR