Filma Me Titra Shqip: The Cursed

110 min 2021 7 / 40
Kategoria: Horror Fantazi Mister
Viti: Jul 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28.843
Shikime: 2930
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në shekullin e 19-të, një burrë shkon në një fshat të largët për të hetuar një sulm nga një kafshë e egër. Ai zbulon një sekret shumë më të thellë që ka në kontroll pronari dhe banorët e qytetit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR