Filma Me Titra Shqip: The Green Sea

105 min 2021 5 / 4
Kategoria: Dramatik Mister
Viti: Jul 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.563
Shikime: 2238
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Simone është një shkrimtare amerikane dhe muzikante në pension. Ajo pi ditë e natë ndërsa bën përpjekje me gjysmë zemre për të shkruar një libër të dytë. E izoluar nga bota, asaj po i mbaron koha dhe paratë. Ajo mban shtëpinë e saj dhe Jeep-in e vjetër si një litar shpëtimi për të kaluarën. Gjithçka ndryshon kur personazhi i saj në libër ngjallet dhe ndryshon gjithë jetën e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR