Filma Me Titra Shqip: Starry Eyes

98 min 2014 6 / 242
Kategoria: Horror
Viti: Jul 29, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,761
Shikime: 752
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një aktore e re zbulon origjinën ogurzezë të elitës Hollivudiane dhe hyn në një marrëveshje vdekjeprurëse në shkëmbim për famë dhe pasuri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR