Filma Me Titra Shqip: The Weekend Away

89 min 2022 6 / 283
Kategoria: Thriller Mister
Viti: Mar 3, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 639.642
Shikime: 5289
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një fundjavë pushimi në Kroaci shkon keq kur një grua akuzohet për vrasjen e shoqes së saj më të mirë. Ndërsa përpiqet të pastrojë emrin e saj dhe të zbulojë të vërtetën, përpjekjet e saj zbulojnë një sekret të dhimbshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR