Filma Me Titra Shqip: Atlantis

106 min 2020 6.2 / 19
Kategoria: Lufte Dramatik
Viti: Sep 17, 2020
Gjuha Origjinale: UK
Popullariteti: 3.195
Shikime: 2728
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi që po bën namin tani me luftën dhe ja si përfundon lufta në Ukrainë, sipas filmit Atlantis! Përshkrimi: Në Ukrainën Lindore të vitit 2025, Sergi është një ish ushtar i cili ka vështirësi të përshtatet me realitetin e tij të ri. Ai takon Katjan e cila merret me një mision humanitar kushtuar zbulimit së së kaluarës që lidhet me luftën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR