Filma Me Titra Shqip: Diabolik

133 min 2021 6.2 / 245
Kategoria: Krim Aksion
Viti: Dec 16, 2021
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 25.763
Shikime: 4936
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e errët dhe romantike e takimit mes mjeshtrit hajdut Djallëzori dhe Eva Kant, vendosur në qytetin imagjinar të Klervil në fund të viteve 1960’. Inspektori Xhinko është në kërkim të kriminelit duke u përpjekur të ndalojë planet e tij djallëzore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR