Filma Me Titra Shqip: The Gambler

111 min 2014 5,8 / 851
Kategoria: Thriller Krim Dramatik
Viti: Dec 25, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,228
Shikime: 2346
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Xhim Benet i pëlqen të marrë përsipër rreziqe të mëdha. Ai është profesor anglishteje dhe gjithashtu një kumarxhi i niveleve të larta. Benet i vë bast të gjitha kur ai merr borxh nga një gangster dhe i ofron atij jetën e tij si garanci. Duke luajtur nga të dyja anët, ai e fut veten në një botë të paligjshme e të rrezikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR