Filma Me Titra Shqip: Riot Girls

81 min 2019 5 / 23
Kategoria: Fantashkence Aksion
Viti: Sep 13, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.64
Shikime: 3900
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një sëmundje misterioze i zhduk të gjithë të rriturit. Në epokën e re, dy grupe përballen me njëra tjetrën në një luftë mizore për territore, burime dhe mbijetesë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR