Filma Me Titra Shqip: The Hater

107 min 2022 5.5 / 4
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 18, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.171
Shikime: 1476
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dorothy, një hartuese fjalimesh liberale mjedisore, humbet punën e saj në një fushatë të Senatit të SHBA-së për një protestë që shkoi keq. Ajo kthehet në vendlindjen e saj konservatore në Teksas, ku mëson se ai që e ngacminte në fëmijëri po kandidon si republican për legjislaturën e shtetit. Në këtë qytet, vetëm republikanët mund të fitojnë, kështu që e vetmja gjë për të bërë është të fshihemi dhe të kandidojmë kundër tij si vetë republikane. Në pamundësi për të fshehur ndjenjat e saj në rrugën
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR