Filma Me Titra Shqip: Topside

90 min 2022 5.7 / 6
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 25, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.039
Shikime: 4883
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Thellë në pjesën e poshtme të qytetit të Nju Jorkut, një vajzë pesë vjeçare dhe nëna e saj jetojnë mes një komuniteti që ka pretenduar se tunelet e braktisura të metrosë janë shtëpia e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR