Filma Me Titra Shqip: UFO

109 min 2022 5.5 / 21
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 23, 2022
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 108.141
Shikime: 3932
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur studentja Deniz e cila do të bëhet këngëtare takon një djalë që bën gara me motor, rruga për dashurinë e tyre është e penguar nga kundërshtimi i familjes dhe tragjedia.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR