Filma Me Titra Shqip: Windfall

92 min 2022 5.4 / 165
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Mar 11, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 198.969
Shikime: 3180
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një burrë hyn në shtëpinë e zbrazët të pushimeve të një miliarderi, por gjërat shkojnë keq kur miliarderi arrogant dhe gruaja e tij provojnë të arratisen në minutën e fundit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR