Filma Me Titra Shqip: Without Saying Goodbye

96 min 2022 6.9 / 39
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Mar 18, 2022
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 324.424
Shikime: 6366
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jetët e kundërta të një arkitekti të apasionuar pas punës dhe një artiste të zjarrtë përplasen kur takimi i tyre i rastësishëm në Peru ndryshon pikëpamjet e tyre për jetën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR